انتخابی که
برترین قدرت هر مدیر می شود
 سیستم حضور و غیاب چیست؟
سیستم حضور و غیاب یا ساعت حضور و غیاب دستگاهی است که برای ثبت ورود و خروج کارمندان در یک محیط کاری به کار میرود تا با توجه به کارکرد هر یک از پرسنل مدیران بتوانند حقوق و دستمزد پرداخت کنند.
بیشتر ...
 

 کارت هوشمند چیست؟
کارت هوشمند کارتی پلاستیکی با ابعاد کارت‌های اعتباری(حدود 5/5 در 8/5 سانتی‌متر) است که بر روی آن یا در بین لایه‌های آن، تراشه‌های حافظه و ریز‌پردازنده برای ذخیره‌سازی داده‌ها و پردازش آنها قرارداده شده است. یک کارت هوشمند کامپیوتر کوچکی است که بر روی یک کارت پلاستیکی نصب شده است.
بیشتر ...
 

 Smart Cards - کارتهای هوشمند
در این مطلب ابتدا به معرفی کارت های هوشمند و کاربرد آنها می پردازیم، سپس انواع مختلف این کارت ها را بر اساس تراشه های به کار رفته در آنها معرفی کی کنیم. همچنین به بررسی اجزاء داخلی پرکاربردتربن این کارت ها می پردازیم.
بیشتر ...
 

 کارت مایفر چیست؟
کارت مایفرمحبوب ترین و متداولترین کارت RFIDدر دنیا می باشد. برند mifare متعلق به کمپانی NXP می باشد.
بیشتر ...
 

 کارت هوشمند چیست ؟
کارت هوشمند کارتی پلاستیکی با ابعاد کارت‌های اعتباری (حدود 5/5 در 8/5 سانتی‌متر) است که بر روی آن یا در بین لایه‌های آن، تراشه‌های حافظه و ریز‌پردازنده برای ذخیره‌سازی داده‌ها و پردازش آنها قرارداده شده است.
بیشتر ...
 

 


Fatal error: Call to undefined function apache_getenv() in /var/www/vhosts/padide-af.com/httpdocs/APPs/DCMS/DCMSUtils/Statistic/tpro.php on line 32