انتخابی که
برترین قدرت هر مدیر می شود

 

 

شرکت پدیده عصر فناوری دارای 8 بخش اصلی با وظایف مشخصه زیر می باشد :

  • تحقیق و توسعه سیستمهااین بخش با در اختیار داشتن کادری متخصص و مجرب در زمینه طراحی سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه و با استفاده از تجهیزات مدرن وظیفه طراحی سیستم های جدید را عهده دار می باشد.جهت ارتقاءدانش فنی پرسنل بخش فوق همواره از آخرین دستاوردهای ارائه شده در نمایشگاههای جهانی استفاده می گردد.
  • بخش نرم افزار : در این بخش کارشناسان نرم افزاری شرکت با استفاده از آخرین متد تولید نرم افزار نسبت به تهیه نرم افزارهای مورد نیاز و مکمل سیستمهای تولید شده اقدام می نمایند .
  • بخش سخت افزار : این بخش تولید سیستم های طراحی شده را با استفاده از بهترین قطعات موجودانجام داده وبا رعایت مراحل متعددکنترل کیفیت نسبت به تولید دستگاههای سخت افزاری اقدام می نمایند.
  • بخش فروش :این بخش در جهت معرفی محصولات تولیدی و ارائه آن به بازارهای داخلی و خارجی اقدام مینماید. به این منظور اطلاع رسانی دقیق و صحیح به مشتریان از اهداف اصلی بخش می باشد ، همچنین دو واحد تحت عناوین تحقیق و توسعه بازار و سرپرستی امور نمایندگان در این بخش فعالیت می کنند که به ترتیب وظیفه زمینه سازی ورود محصولات جدید به سبد محصولات و نظارت بر عملکرد نمایندگان این شرکت درسراسرایران را به عهده دارند .
  • پشتیبانی : جهت دستیابی به رضایت مشتریان از عملکرد سیستم های خریداری شده و استفاده بهینه از کلیه قابلیتهای موجود این بخش وظیفه نصب ، راه اندازی ، ارائه آموزش و خدمات گارانتی را عهده دار می باشد .
  • صدور کارت : تولید و آماده سازی انواع کارتهای پرسنلی ، شناسائی ، حضور و غیاب در انواع گوناگون از وظایف بخش فوق می باشد . همچنین راه اندازی و آموزش استفاده از انواع دستگاه های چاپ کارت PVC از فعالیتهای دیگر این بخش می باشد .
  • بازرگانی خارجی : این بخش وظیفه تامین مایحتاج سخت افزاری و نرم افزاری بخشهای تولیدی و تحقیقاتی شرکت از طریق منابع خارجی ، اقدام به بازاریابی و صدور محصولات به بازارهای جهانی و برگزاری نمایشگاه های خارج از کشور را به عهده دارد .
  • اداری مالی : هدایت سیستمهای خزانه ، خرید ، فروش و انبار به همراه ارائه گزارش های مالی بر عهده کارشناسان این بخش می باشد . همچنین اداره امور اداری و پرسنلی مجموعه نیز از دیگر وظایف این بخش است .
 
     
     

 Fatal error: Call to undefined function apache_getenv() in /var/www/vhosts/padide-af.com/httpdocs/APPs/DCMS/DCMSUtils/Statistic/tpro.php on line 32