37336000 - 035 44020012 - 021

چشم‌انداز و استراتژی توسعه شرکت پدیده عصر فناوری
 

گذشته
از ابتدا تاکنون بنیان شرکت پدیده عصر فناوری بر اساس خلقِ ارزش از دانش و به‌کارگیری آن برای ارائه‌ی خدمات نوین به دانشگاه ها، سازمان‌ ها، بیمارستان ها و کارخانجات بزرگ و کوچک بنا نهاده شده است.
آنچه مسلم است، در بازار تولید فناوری اطلاعات، شرکت هایی ماندگارند که بتوانند به صورت یکپارچه و در مسیری رو به ‌جلو، گام بر دارند و در پی ایجاد و آفرینش ارزش‌های ِسودمند باشند.

حال 
در سه سال اخیر "هم‌سو با مدل‌های شرکت‌های قدرتمند دنیا" تجربه‌های موفقی در به ثمررساندن پروژه های بزرگ داشته ایم.
شرکت پدیده در سال 1399(نسبت به مورد مشابه در سال 1398) از رشد 53 درصدی فروش برخوردار بوده و تعداد مراکزی که از سایر سیستم ها به سامانه های شرکت پدیده مهاجرت نموده اند، بر این موضوع گواهی می دهد.
شرکت پدیده به عنوان شریکِ استراتژیکِ مشتریان خود در حوزه‌ی سامانه های اتوماسیون و فناوری اطلاعات، توانسته است با ایجاد یک هسته‌ی قوی و شبکه‌ی گسترده خدمات پس از فروش، پاسخگوی نیازها در حوزه های مختلف این کسب و کار باشد. 
بر این باوریم که مشتریانمان همواره قلبِ تپنده‌یِ این شرکت هستند و بر این اساس کلیه رویکردها و قواعدمان را در راستای منافع مشتریان ارزشمندمان، بازنگری و تدوین نموده ایم.

آینده
با تجربه‌های مثبتی که در هشت سال گذشته به آن دست یافتیم، در سال آینده بازارسازی و افزایش آگاهی در زمینه‌ی ارزش‌افزوده‌ی تکنولوژی سامانه¬های اتوماسیون و توسعه‌ی فروش آن را هدف خود قرار خواهیم داد.
در سنوات آینده با تکیه بر تجربیات و مهارت های تیم های مختلف، مدیریت پروژه‌های بزرگ و استراتژیک را هدف قرارداده ایم.
ارتقاء سامانه های مختلف مشتریان شرکت پدیده عصر فناوری، در سال آینده با تمرکز بیش‌تری دنبال خواهد شد و تمام تمرکز خود را بر تولید و توسعه محصولاتِ مشتری محور، بنا نهاده ایم و معتقدیم که سخت افزار و نرم‌افزاری به‌روز و هم‌سو با تکنولوژی روز دنیا، توانایی سازمان‌ها را برای توسعه‌ی زیرساخت‌های کسب و کارشان افزایش داده و ارزش‌افزوده‌ی بیش‌تری را برای آن‌ها به همراه خواهد داشت.

اهداف و بازارسازی برای سامانه یکپارچه خِرَد
از جمله مهمترین اهداف این شرکت رونمایی از نخستین سامانه جامع بومی خدمات رفاهی بر بستر وب در ایران است.
این سامانه متناسب با فرآیندها و نیازهای مشتریان بزرگ، متوسط و کوچک ارائه خواهد شد و با زیرساخت های نرم افزاری سخت‌افزاری پیشرفته و امن، پاسخ‌گوی طیف گسترده ای از نیازهای بازار هدف کسب و کار ما خواهد بود.
همچون گذشته، بر افزایش سطح کیفیت خدمات، رضایت و سرعت پاسخ‌گویی به مشتریان خود تمرکز داشته و با این تمرکز؛ شرکت پدیده عصر فناوری جایگاه خود را به عنوان شرکتی پیش‌رو در این زمینه تثبیت خواهد نمود.
یکی از مهمترین اهداف این شرکت در سال 1400 ، پیشبرد رویکرد یکپارچه‌سازی (Integration)با آن دسته از محصولات بازار که از کیفیت بالایی برخوردارند و به تکمیل سبد محصولات شرکت پدیده عصر فناوری کمک خواهند کرد، می باشد.
و قطعا در نتیجه ی زحمات شبانه روزی دپارتمان های مختلف شرکت، به استانداردهای بالایی دست خواهیم یافت.